آزمون یاب: مرجع تخصصی پرسشنامه و پاورپوینت

پرسشنامه, پروتکل درمان, پاورپوینت, پروپوزال

آزمون یاب آزمون یاب

اطلاعیه فروشگاه

جهت جلوگیری از خطای بانکی در هنگام خرید، vpn یا فیلترشکن خود را غیرفعال کنید ........ ........... .......... .... ........... ......... .... ..... انجام تراکنش های کمتر از مبلغ 5000 تومان با کارت های بانک ملی ممکن نیست (از سایر کارت های بانکی استفاده کنید) .... .... ... .. درصورت ناموفق بودن خرید، مجددا اقدام به خرید نمائید یا با کارت بانک دیگری خرید کنید و یا نام فایل درخواستی را به ایمیل azmonyab@gmail.com یا azmonyab86@ (تلگرام) بفرستید

نمونه اجرا شده آزمون mmpi (نمونه اجرا شده تست mmpi) فایل چهارم (دو نمونه)

نمونه اجرا شده آزمون mmpi (نمونه اجرا شده تست mmpi) فایل چهارم (دو نمونه)

نمونه انجام شده آزمون mmpi

نمونه اجرا شده آزمون mmpi

نمونه تفسیر آزمون mmpi

 

تعداد صفحات:    30 (دو نمونه انجام شده mmpi)

نوع فایل:    WORD

 

قسمتی از متن:

نمونه اول:

1-مقیاسهای اعتباری و بالینی:

1-1مقیاسهای اعتباری:

نمره ؟=0

با توجه تعداد این آیتم پروتکل معتبر می باشد.

مقیاس L=6

نمره 62T= نشان دهنده بازتاب دفاعی بودن ساده لوحانه ای است که در آن آزمودنی ویژگی های منفی را انکار کرده و مدعی ویژگی های مثبت است زیرا فکر می کند این نحوه عمل به نفع اوست. و با توجه به تعداد این آیتم پروتکل معتبر می باشد.

مقیاس F=4

در این مقیاس نمره 51= T نشان می دهد آزمودنی به شیوه معتبری پاسخ داده است.

مقیاس K=15

در این مقیاس نمره  50= T نشان می دهد که آزمودنی برداشت متوازنی از خود ارائه داده است که هم به رفتار ها و ویژگی های شخصیتی مثبت و هم منفی اعتراف کرده است.

2-1مقیاس های بالینی :

مقیاس1(Hs) : نمره 33= T نشان دهنده فقدان شکوه های بدنی و نبود نگرانی های وابسته به سلامت می باشد. و به عنوان فردی هشیار ، توانمند، مسئول و با وجدان و پیرو موازین اخلاقی می باشد.

مقیاس2 (D): نمره 53= T نشان دهنده عدم وجود علایم افسردگی در فرد می باشد. اما با توجه به اینکه برافراشته ترین مقیاس می باشد فرد زمینه و گرایش دارد که به سمت افسردگی برود.

مقیاس3 (Hy): نمره45 = Tنشان می دهد که آزمودنی فردی ساده اندیش، عیب جو، سنتی، تحت فشار و کنترل است و به آسانی به دیگران اعتماد نمی کند و شناختن او برای دیگران دشوار است.

مقیاس 4 (Pd): نمره41 = T نشان دهنده این است که آزمودنی بیش از حد کنترل شده، منتقد از خود، خشک و سنتی است و به گونه افراطی با پایگاه اجتماعی همانند سازی می کند.

 

نمونه دوم:

کد دونقطه ای:

81/18:

آزمودنی برای سازمان دادن به افکار خود توجهش را به نشانه های بدنی متمرکز می کنند. برای مقابله موثر با فشار روانی و اضطراب توانایی بسیار محدودی دارند. و فرد روابط میان فردی خود را با میزان قابل ملاحظه ای از فاصله گرفتن از دیگران و بیگانگی تجربه می کنند. و اغلب احساس خصومت و پرخاشگری دارند اما این احساس ها را در درون نگاه می دارند. و نمی تواند احساسات خود را به روش متعادل و سازگارانه ابراز کنند. و در ارتباط با جنس مخالف احساس بی کفایتی اجتماعی می کنند.

 

خرده مقیاس های هریس- لینگوز:

افسردگی ذهنی( D1):نمره71 T=  نشان می دهدکه فرد  غمگین، انرژی پایین، احساس حقارت، اعتماد به نفس پایین، اضطراب اجتماعی و علایق کمی دارد.

کندی روانی حرکتی(D2): نمره 65 =T  نشان دهنده این است که ازمودنی تا حدودی احساس بی تحرکی و انزوا می کند و توان کنار آمدن با فعالیت های روزمره را ندارد.

 بد کارکردی بدنی (D3) : نمره 51= T نشان می دهد که آزمودنی نسبت به عملکرد بدنی شان اشتغال خاطر ندارد.

ملال ذهنی (D4): نمره 62 =T که نشان دهنده عدم وجود ملال ذهنی است.

آشفتگی فکری(D5): نمره 68=T بیانگر این است که ازمودنی احساس حقارت غمگینی و بی فایدگی می کند و در برابر انتقاد بسیار آسیب پذیر است.

انکار اضطراب اجتماعی( Hy1): نمره 40 =T  بیانگر این است که آزمودنی انکار اضطراب اجتماعی را نشان نمی دهد.

نیاز به محبت (Hy2): نمره 40 =T که نشان دهنده عدم وجود نیاز به توجه و محبت است.

رخوت-کسالت (Hy3): نمره 84=T نشان می دهد که آزمونی احساس ناراحتی می کند و از سلامت خوبی برخوردار نیست و احساس ضعف، خستگی و فرسودگی می کند و احساس ناخشنودی و غمگینی می کند.

 

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
mmpi-n4_1937537_1393.zip227.6k

نمونه تست انجام شده mmpi (دانلود نمونه اجرا شده آزمون mmpi ) نمونه دوم

نمونه تست انجام شده mmpi (دانلود نمونه اجرا شده آزمون mmpi ) نمونه دوم نمونه اجرا شده mmpi نمونه انجام شده تست mmpi نمونه انجام شده mmpi   تعداد صفحات:    25 نوع فایل:    WORD   قسمتی از متن   مقیاس2 (D): نمره 101=T  حاکی از علایم ذیل است: آزمودنی احساس غمگینی، ناخشنودی و ملال می کنند، نسبت به آینده بسیار بدبین و ناامید است، و درباره اقدام به خودکشی صحبت می کنداز چیزی لذت نمی برد، تمرکز ضعیف است، فردی تحریک پذی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,900 تومان

نمونه تفسیر تست mmpi (نمونه انجام شده آزمون mmpi ) نمونه اول

نمونه تفسیر تست mmpi (نمونه انجام شده آزمون mmpi ) نمونه اول نمونه تست انجام شده mmpi دانلود نمونه اجرا شده آزمون mmpi آزمون انجام شده mmpi   تعداد صفحات:    22  نوع فایل:    WORD   قسمتی از متن: 2-1مقیاس های بالینی : مقیاس1(Hs) : نمره  35=T نشان دهنده فقدان شکوه های بدنی و نبود نگرانی های وابسته به سلامت است. مقیاس2 (D): نمره  81=T با در نظر گرفتن شرح حال آزمودنی حاکی از ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,900 تومان