آزمون یاب: مرجع تخصصی پرسشنامه و پاورپوینت

پرسشنامه, پروتکل درمان, پاورپوینت, پروپوزال

آزمون یاب آزمون یاب

اطلاعیه فروشگاه

جهت جلوگیری از خطای بانکی در هنگام خرید، vpn یا فیلترشکن خود را غیرفعال کنید ........ ........... .......... .... ........... ......... .... ..... انجام تراکنش های کمتر از مبلغ 5000 تومان با کارت های بانک ملی ممکن نیست (از سایر کارت های بانکی استفاده کنید) .... .... ... .. درصورت ناموفق بودن خرید، مجددا اقدام به خرید نمائید یا با کارت بانک دیگری خرید کنید و یا نام فایل درخواستی را به ایمیل azmonyab@gmail.com یا azmonyab86@ (تلگرام) بفرستید

تست سرعت ضربه زدن - گزارش کار تست سرعت ضربه زدن

تست سرعت ضربه زدن - گزارش کار تست سرعت ضربه زدن

عنوان آزمایش:

تست سرعت ضربه زدن

گزارش کار آزمایش تست سرعت ضربه زدن

تعداد صفحات:   10

نوع فایل:    WORD

 

قسمتی از متن:

شیوهی آزمایش

آزمودنی ابتدا چند بار به صورت تمرین و آمادگی، با دستگاه کار میکند و سعی میکند که هرچه سریعتر با دست خود بر روی دکمهی ضربهخور، ضربه بزند. آزماینده مواظبت میکند تا آزمودنی واقعاً با قسمت ساعد کار کند. به عبارت دیگر آزمودنی باید از حرکات مفصل آرنج استفاده کند نه از حرکات و لرزشهای ارادی دست. بعد از تمرین و سازگاری آزمودنی با شیوهی کار، آزمایش واقعی به ترتیب زیر شروع میشود:

آزمودنی دست خود را روی دکمهی صفر میگذارد تا دستگاه آماده به شمارش شود. با فرمان «شروع کنید» که بعد از فرمان «آماده باش» داده میشود، آزمودنی انگشت اشارهاش را از روی دکمهی ضربه خور برداشته و با سرعت هرجه تمامتر و با دستی که تسلّط دارد (دست غالب) ضرباتی وارد میآورد. چون که ما قصد داریم از این آزمایش متوجّه تعداد ضربات در یک ثانیه شویم، از قبل دستگاه را بر روی یک ثانیه تنظیم مینماییم. وقتی این زمان به پایان رسد دستگاه خودبهخود شمارش ضربات را متوقّف و ثبت میکند. آزماینده تعداد ضربات را یادداشت میکند. این عمل باید سه مرتبه انجام شود. در مورد دست غیرغالب نیز این عمل تکرار میشود و به همین صورت ثبت میگردد. در پایان کار آزماینده میانگین تعداد ضربات را حساب کرده و به عنوان تعداد سرعت ضربهی آزمودنی به حساب میآورد.

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,900 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
soraate-zarbe-zadan_1937445_9559.zip31.5k